Ranking kredytów hipotecznych - sierpień 2018

W sierpniowej edycji rankingu porównano oferty kredytów hipotecznych dla bezdzietnego małżeństwa chcącego sfinansować zakup 60-metrowego lokalu na rynku wtórnym w Białymstoku.

Nieruchomość kosztuje 250 tys. zł, a kupujący są gotowi wyłożyć 50 tys. zł z własnej kieszeni. Kredytobiorcy zamierzają spłacić zobowiązanie w ciągu 30 lat.

Potencjalni kredytobiorcy są zatrudnieni na umowy o pracę na czas nieokreślony. Dochody ich wynoszą 5900 zł miesięcznie. Gospodarstwo domowe posiada jeden samochód i nie spłaca obecnie żadnych zobowiązań. Wnioskujący mogą pochwalić się dobrą historią kredytową.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KREDYT LUB ZAPYTAJ DORADCĘ PRZEZ INTERNET! TO NIC NIE KOSZTUJE!


PKO BP*****
Raiffeisen Polbank
PKO BP
Bank Pekao
Pekao Bank Hipoteczny
Bank Millennium
BOŚ

* Miesięczna rata po opłaceniu ubezpieczenia pomostowego.
** Za łączny koszt kredytu uważamy sumę odsetek, prowizję, koszt ubezpieczenia pomostowego, ubezpieczenia niskiego wkładu i koszt innych ubezpieczeń z wyłączeniem ubezpieczenia nieruchomości.
*** Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania podawana przez bank w symulacji.
**** Po osiągnięciu stosunku długu do wartości nieruchomości na poziomie 80 proc. bank obniża marżę o 0,2 pp. Podano marżę wyjściową.
***** Oferta dla klienta posiadającego od 6 miesięcy ROR w banku, w pierwszych 12 miesiącach obniżona marża, podano marżę po 12. miesiącu. Oferta dostępna również w PKO Banku Hipotecznym.
****** Oferta promocyjna, do 31 sierpnia 2018 r.Dane: Bankier.pl (banki) - 06-17.08.2018

Zobacz ARCHIWUM - RANKINGI KREDYTÓW HIPOTECZNYCH