RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH - styczeń 2014

O kredyt stara się bezdzietne małżeństwo przed trzydziestką. Mąż zarabia 3,5 tys. zł netto miesięcznie i pracuje na umowie o pracę na czas nieokreślony. Żona zarabia 2500 zł netto i także posiada umowę o pracę na czas nieokreślony trwającą od ponad roku. Kredytobiorcy mają samochód i nie spłacają obecnie żadnych zobowiązań, a ich historia kredytowa nie zawiera żadnych opóźnień.

Kredytem sfinansowany zostanie zakup mieszkania na rynku pierwotnym. Wartość nieruchomości wynosi 245 tys. zł, a metraż to 50 m kw. Lokum mieści się w limitach założonych dla programu "Mieszkanie dla Młodych".

Rodzina stara się o kredyt na 30 lat, spłacany w ratach równych. Kredytobiorcy gotowi są skorzystać z cross sellingu (np. założenia ROR, karty kredytowej itp.), aby obniżyć wysokość marży kredytowej. Nie zdecydują się jednak na zakup żadnego produktu inwestycyjnego.


PKO BP
Bank Pocztowy
BZ WBK
Citi Handlowy
Credit Agricole
Alior Bank
Bank Millennium
mBank
Getin Noble Bank
Raiffeisen Polbank

* Miesięczna rata po opłaceniu ubezpieczenia pomostowego.
** Za łączny koszt kredytu uważamy sumę odsetek, prowizję, koszt ubezpieczenia pomostowego, ubezpieczenia niskiego wkładu i koszt innych ubezpieczeń z wyłączeniem ubezpieczenia nieruchomości.
*** Inne warunki w pierwszym roku i kolejnych latach.
**** Podano wysokość ostatniej raty, rata zmniejsza się ze względu na malejący koszt ubezpieczenia.

Dane: Partner Bankier (banki) - 17-23.01.2014
Zobacz RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH - grudzień 2013 Zobacz RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH - listopad 2013 Zobacz RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH - październik 2013 Zobacz RANKING KREDYTÓW HIPOTECZNYCH - wrzesień 2013