O serwisie kredytymieszkaniowe24h.pl

Kredytymieszkaniowe24h.pl powstał by pomóc osobom poszukującym kredytu hipotecznego wybrać odpowiedni. Poprzez współpracę z innymi instytucjami pośredniczy w sprzedaży produktów finansowych drogą elektroniczną, dąży do zaspokojenia nawet najbardziej wyszukanych potrzeb Klientów.

Fundamentem działalności portalu są kredyty mieszkaniowe przez internet. Nieprzemyślany wybór kredytu skutkuje wyższymi kosztami i mniejszą satysfakcją. Zapoznaj się więc z darmowym rankingiem kredytów przez internet i porównaj oferty wielu instytucji jednocześnie.

Myślisz o własnym mieszkaniu? Pragniesz wybudować dom?

Skorzystaj z rankingu kredytów mieszkaniowych lub porównaj bezpłatnie dostępne oferty kredytów mieszkaniowych przez Internet. Sprawdź zdolność kredytową, oblicz ratę kredytu i dopasuj kredyt mieszkaniowy do Twoich potrzeb.

Uważasz, że formalności związane z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego są zbyt czasochłonne i skomplikowane?

Umów się z ekspertem finansowym. Dzięki bogatej ofercie produktowej ekspert pomoże w wyborze najlepszego banku, a Ty zyskasz czas i niezbędną wiedzę.

eksperci openfinance
Open Finance

eksperci expander
Expander

eksperci notus
NOTUS Finanse

Porównanie kredytów hipotecznych ułatwi Ci poniższa porównywarka. Do wyliczeń wystarczy podać podstawowe parametry kredytu, takie jak wartość kredytowanej nieruchomości, kwotę kredytu oraz ilość lat, na jaką chcesz rozłożyć spłatę.

Dzięki serwisowi kredytymieszkaniowe24h.pl możesz zmienić dotychczasowy kredyt na nowy, jak również połączyć wszystkie kredyty w jeden tańszy.

Zapoznaj się z ofertą poszczególnych instytucji lub umów się z ekspertem finansowym.